Новини

🎉 Вітаємо студента групи КІ-31мп кафедри штучного інтелекту ННІПСА Савченка Михайла з перемогою

ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, підсумкова конференція якого пройшла у смартукритті CLUST Space НТБ ім. Г.І. Денисенка 5-6 червня 2024 року!

🥇 Наукова робота студента Інтелектуальна система детектування обєктів з автономних підводних апаратів отримала диплом І ступеня, а Михайло подарунок від організаторів і сертифікат від генерального спонсору Конкурсу – Креді Агріколь Банк.

❤️ Горді нашим обдарованим студентом і бажаємо йому повною мірою розкрити свій науковий та професійний потенціал у вільній та мирній Україні!

📢 Запрошуємо на День відкритих дверей ІПСА!

Ідентификатор конференції: 841 3110 0699

Код доступу: 910757

Посилання Zoom

🕓 Коли: Час: 19 червня. 2024 19:00

📢 Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 18 травня 2024 офлайн!

😊 Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників факультетів/НН інститутів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та ознайомитися з можливостями університету.

💃 Зацікавили? Слідкуйте за публікаціями на каналі аби нічого не проґавити! Корисні теми від спікерів будуть опубліковані найближчими днями.

📝 Реєстрація

🕓 Коли: 18.05.2024 з 10:00 по 15:00

📍 Де: Територія КПІ (локація буде пізніше)

Обговорення освітньо-наукової програми (Доктор філософії)

Пропонується до громадського обговорення освітньо-наукова програма зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти "Комп’ютерні науки".

Деталі

Обговорення освітньо-наукової програми (Магістри)

Пропонується до громадського обговорення освітньо-наукова програма зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки другого (магістерського) рівня вищої освіти "Комп’ютерні науки".

Деталі

Обговорення освітньо-професійної програми (Магістри)

Пропонується до громадського обговорення освітньо-професійна програма зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки другого (магістерського) рівня вищої освіти "Системи і методи штучного інтелекту".

Деталі

Обговорення освітньо-професійної програми (Бакалаври)

Пропонується до громадського обговорення освітньо-професійна програма зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Системи і методи штучного інтелекту».

Деталі

Лекція “Штучний інтелект в практичній діяльності вчителя: можливості та виклики“

Гарант освітньо-професійної програми “Системи і методи штучного інтелекту“ першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, к.т.н., старший викладач кафедри штучного інтелекту Шаповал Наталія Віталіївна провела «21» березня 2024 року лекцію “Штучний інтелект в практичній діяльності вчителя: можливості та виклики“ для вчителів ліцею податкової та рекламної справи №21. Дякуємо кафедрі системного проектування за гостинність.

Онлайн-дискусія ООН “Зміцнення гендерної рівності в Generative AI”

Професорка кафедри штучного інтелекту Купенко Ольга Петрівна та доцентка кафедри штучного інтелекту Гуськова Віра Геннадіївна взяли участь в онлайн-дискусії “Зміцнення гендерної рівності в Generative AI” програми United Nations Academic Impact (UNAI) , яка відбулась в межах 68-ї сесії Комісії з питань статусу жінок (CSW68) 22 березня 2024 року.

Метою онлайн-дискусії було сприяння обговоренню академічних досліджень, пов’язаних з генеративним штучним інтелектом, з особливим акцентом на просуванні, заохоченні та захисті гендерної рівності. Було піднято питання врахування людських вад, таких як гендерні упередження, в системах генеративного ШІ та підкреслено відповідальність академічних кіл і користувачів за забезпечення гендерної рівності.

Запис зустрічі

Штучний суперінтелект (ASI): принципи розробки, перспективи та наслідки для людства

 • 🕓 20 березня 2024 року
 • ❗️ Відкрита онлайн лекція
 • 🔹 Віталій Міняйло, CEO та співзасновник компанії Neurotrack та лабораторії прикладного штучного інтелекту EON+
Посилання

Акредитаційний онлайн-візит

Акредитаційний «онлайн-візит» експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи у період 20.02.2024-22.02.2024 рр. освітньо-наукової програми «Комп’ютерні науки» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Програма

НН ІПСА запрошує вступників на зустріч - день відкритих дверей

Час: 20 лютого. 2024 19:00
Ідентифікатор конференції: 876 5320 0928
Код доступу: 126788

Приєднатись до конференції Zoom

По закінчені офіційної частини дня відкритих дверей студрада запрошує всіх на зустріч із студентами:
Ідентифікатор конференції: 367 201 7973
Код доступу: 6BrGRL

Приєднатись до конференції Zoom

🎉 Вітаємо студента групи КІ-31мп Шеруду Андрія

з перемогою у І Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, підсумкова конференція якого пройшла у Хабі ФІОТ 28-29 листопада 2023 року!

🥇 Наукова робота студента «Інтелектуальна система діагностики інфекційного ендокардиту на основі результатів обробки ехокардіографії серця» (науковий керівник Рязановський Кирило, аспірант кафедри штучного інтелекту) отримала диплом І ступеня, а Андрій подарунки від партнерів Конкурсу компаній «Бойові птахи України» та Infopulse.

❤️ Пишаємося нашим талановитим студентом і бажаємо реалізувати свій науковий і професійний потенціал у мирній та вільній Україні!

🎉⚡️ Вітаємо: Команда кафедри ШІ посіла третє місце на міжнародному хакатоні InnovAid Hackathon!

У рамках заходу, що присвячений застосуванню штучного інтелекту в медицині, приймавши участь онлайн, наші студенти 4го курсу кафедри ШІ - Віталій Швець та Ілля Єфанов, разом з керівницею Шаповал Н.В., вразили своїм досягненням, посівши заслужене третє місце. Хакатон проходив в трьох локаціях: м.Київ КПІ, м.Утрехт Нідерланди та онлайн.

Це ще одна перемога для нашої кафедри, яка свідчить про високий рівень підготовки та інноваційний підхід до використання штучного інтелекту в індустрії. Вітаємо наших переможців і бажаємо нових яскравих досягнень у майбутньому! 🏆✨

Посилання Youtube

Вітаємо Олену Бондаренко, студентку групи КІ-31мп

з успішним завершенням курсу за Програмою базової підготовки громадян до національного спротиву!

П`ятиденний курс охоплює вивчення основ тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки та тактичної підготовки. В умовах максимально наближених до бойових, із застосуванням піротехніки, студенти навчаються спільно працювати, координуючи свої дії під час патрулювання та проходження вибухонебезпечних ділянок, відпрацьовують сценарії евакуації поранених з червоної зони під час виконання бойових навчальних завдань і надавати першу домедичну допомогу.

 • 🎥https://youtu.be/PRQ069-jT9A
 • 📆 Навчання проходять на постійній основі.
 • 📝 Щоб доєднатися до наступної групи – реєструйся за посиланням посиланням.

Приклади застосування алгоритмів NLP для когнітивної безпеки

 • 🕓 13 листопада 2023 року
 • ❗️ Відкрита онлайн лекція
 • 🔹 Володимира Сидорського, Machine Learning Lead в Mantis Analytics
Посилання Youtube

Обчислювальні принципи роботи мозку та автономні дрони

 • 🕑 12 жовтня 2023 року
 • ❗️ Відкрита онлайн лекція
 • 🔹 В`ячеслава Осауленка, канд. техн. наук, молодшого наукового співробітника Інституту прикладного системного аналізу НАН України
Посилання Youtube
October_13_10.jpg

📌 30 вересня 2023 року на базі факультету інформаційних технологій НУБіП України

відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є частиною Міжнародної студентської олімпіади з програмування за правилами АСМ. Команди-переможці братимуть участи у наступному турі ACM-ICPC.
Всьго від КПІ взяли участь 7 команд, від НН ІПСА :

 • 🔶 NTUU_KPI_IASA_Altair: Ярош Юрій (КА01), Кузьмінська Віра(КІ21), Кириченко Олександр(КА02) 6 розв`язаних задач, І місце серед команд Університету;
 • 🔶 NTUU_KPI_Capibara: Тригубський Дмитро(КІ31), Ілларіонов Сергій(КІ31), Рибачук Іван(КІ31), 4 розв`язані задачі, ІІ місце;
 • 🔶 NTUU_KPI_KPY(Савченко Ярослава(КА24), Забрудська Поліна(К133), Тонковид Кирило(КА31), 2 розв`язані задачі Вітаємо призерів, бажаємо успіхів!

Списки зарахованих з 07 вересня 2023 року

на перший курс магістратури за кошти фізичних та / або юридичних осіб

Посилання

Списки зарахованих з 01 вересня 2023 року

На перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

122 Комп’ютерні науки 14.08

122 Комп’ютерні науки 17.08

Шановні студенти та співробітники

Згідно рішення керівництва університету з урахуванням кількості місць в укриттях заняття для частини підрозділів будуть проходити в форматі онлайн на всіх курсах.

НН ІПСА входить до переліку саме цих підрозділів.

ДНВР

Щиро вітаємо наших нових першокурсників

Посилання

Правила проведення кваліфікаційного фахового випоробування.

Посилання

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей!

Коли: 15 травня. 2023 3 о 19:00

Ідентификатор конференції: 847 9083 3292

Код доступу: 898459

Посилання Zoom

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей КПІАбітFest 8 квітня!

На вас чекають виступи представників університету.

Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто – реєструйтесь (кількість місць для очного відвідування обмежена).

Коли: 08.04.2023 о 11:00

Посилання

НН ІПСА. День відритих дверей

10 березня 2023

Посилання youtube