Про Кафедру Штучного Інтелекту

01 липня 2022 року в НН ІПСА засновано новий структурний підрозділ – кафедру штучного інтелекту, що провадить освітню, методичну та наукову діяльність за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

Кафедра штучного інтелекту орієнтована на отримання студентами ґрунтовної системи знань та підготовки професіоналів у відповідності до сучасних тенденцій в сфері штучного інтелекту. Головною метою кафедри є підготовка професіоналів, здатних здійснювати розробку, впровадження та супровід інтелектуальних систем прийняття рішень та систем аналізу та обробки даних в організаційних, технічних, фінансових, природничих системах; виконувати науково-дослідну, виробничо-технічну та організаційно-управлінську діяльність в системах і технологіях штучного інтелекту та великих базах даних та їх застосування в системах розпізнавання зображень та мовних сигналів та в області машинного навчання.

Освітні програми кафедри штучного інтелекту є унікальними та інноваційними, тому що передбачають підготовку здобувачів спільно з провідними роботодавцями в галузі інформаційних технологій, що спеціалізуються на дослідженнях штучного інтелекту. Це надає можливість студентам навчатися в умовах, поєднаних з реальним виробничим середовищем, а роботодавцям – отримати випускників, що відповідають усім їхнім вимогам.

Унікальністю освітніх програм є поєднання теоретичних знань, сформованих та розвинутих у відповідних наукових школах та відображених у освітньому складнику підготовки, з практичними навичками, які підтримуються СЦД-Україна, Науковим парком «Київська політехніка» й НН ІПСА. Виконувати передові дослідницькі завдання відповідно до узгоджених навчальних та дослідницьких програм здобувачам допомагають не лише викладачі, а і кваліфіковані наставники з організацій-роботодавців.

Антикорупційна програма КПІ

У разі якщо Ви стикнулись з проявами співпраці наших колег або студентів з ворогом в інтересах ворога-загарбника на шкоду нашій державі чи її союзників і участю у переслідуванні патріотів України, повідомити про випадки колабораціонізму можна тут. Повідомлення буде розглянуто при наявності доказів. Конфіденційність звернення гарантується.