Бакалавр. Шановні абітурієнти!

Нам дуже приємно, що Вас зацікавило навчання в Навчально-науковому комплексі «Інститут прикладного системного аналізу» Київського національного технічного університету імені Ігоря Сікорського.

Якщо Ви активно шукаєте себе в майбутньому житті, не боїтесь труднощів - приходьте після закінчення школи навчатися на ІПСА. Навчання в Інституті прикладного системного аналізу поєднує в собі високий рівень викладання математичних дисциплін з прикладними дисциплінами, затребуваними на ринку праці не тільки в Україні, але й за її межами. Це дає можливість вийти зі стін нашого Інституту висококласним фахівцем, з яким складно конкурувати випускникам інших вищих навчальних закладів з схожими спеціальностями.

Бакалавр. Правила прийому та подача документiв

Проведення освітньої діяльності в Інституті прикладного системного аналізу - ІПСА КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки бакалаврів здійснюється за спеціальностями (згідно з єдиним Переліком галузей та спеціальностей: Наказ МОН України від 06.11.2015 № 1151):

Проведення освітньої діяльності в ННК «ІПСА» з підготовки бакалаврів здійснюється за спеціальностями (в рамках кафедри Штучного Інтелекту):

122 «Комп’ютерні науки»:

Нормативний термін навчання за програмою підготовки бакалавра за денною формою навчання — 3 роки 10 місяців.

Вступники подають електронну заяву на участь у конкурсному відборі до КПІ ім. Ігоря Сікорського (до 5 заяв на бюджет, до 20 заяв на контракт). В заяві вступники вказують вуз, спеціальність, ІПСА та інші дані, необхідні для реєстрації вступника. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Для вступу необхідно:

  • Національний мультипредметний тест (НМТ): 2022,2023
  • Або ЗНО 2020, 2021 років
  • Або матурального іспиту з двох основних предметів (польська мова, математика) та одного додаткового предмету (іноземна мова, або історія, або біологія, або фізика та астрономія, або хімія за вибором вступника) для громадян Республіки Польща.
  • Мотиваційний лист

Бали:

Для участі в конкурсному відборі конкурсний бал має бути не менше ніж 130,000

Для підрахунку конкурсного балу можна скористатися калькулятором на сайті Приймальної комісії

Формула підрахунку конкурсного балу

КБ = (К1 Ч П1 + К2 Ч П2 + К3 Ч П3) /(К1 + К2 + К3),

  • де П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предметів;
  • вагові коефіцієнти для НМТ 2023 - К1=0,3 - українська мова; К2=0,5 –математика;
points

вагові коефіцієнти ЗНО 2020, 2021 визначаються за правилами вступу відповідного року

Для вступу на місця: держзамовлення мінімальний конкурсний бал - 130.000; що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб мінімальний конкурсний бал - 100.000

Дати:

points

Документи:

Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного замовлення (які отримали інформацію з офіційного вебсайту Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського https://pk.kpi.ua), у строк, визначений для виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто у відбірковій комісії Крім того, вступник має подати копію військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці) та документ про раніше здобуту освіту (в разі, якщо такий документ виданий до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення) з накладанням кваліфікованого електронного підпису через сайт https://anketa.kpi.ua або особисто у відбірковій комісії.

Для оформлення студентського квитка, крім вищезназначених документів, вступник має подати такі документи з накладанням кваліфікованого електронного підпису через сайт https://anketa.kpi.ua або особисто у відбірковій комісії:

  • витяг з реєстру територіальної громади з вказаним місцем реєстрації;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Виникли питання:

Договір про навчання в Університеті:

Договір про навчання в Університеті

Договір СМШІ бюджет

Договір СМШІ контракт

Вартість одного року навчання: 122 комп'ютерні науки – 39900 грн. Детальніше на сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Документи. Розяснення МОН :

Подання документів при вступі за кошти фізичних та/або юридичних осіб (за контрактом)

Завантажити